Astialdi taldeak

Astialdi taldeak haur, nerabe eta gazteekin aisialdi hezitzailean aritzen diren elkarteak dira. Honako hauek dira Gipuzkoan dauden astialdi taldeak:

 

Taldea Helbide elektronikoa Telefonoa Web orrialdea

Xagu-Xar Aisialdi Taldea

ASTIGARRAGA

info@xaguxar.org

 

Web orrialdea

Alai Batza

AZKOITIA

alaibatza@alaibatza.com

943 853 043

Web orrialdea

Txilibutxof Aisialdi taldea

BEASAIN

txilibutxof@hotmail.com

943 881 581

Web orrialdea

Aratz Gia Taldea

DONOSTIA

aratzgiataldea@aratzgiataldea.com

 

Web orrialdea

Arrupe Elkartea 

DONOSTIA

arrupe@donostiajesuitak.org

943 289 500

Web orrialdea

Belarretan Hezituz

DONOSTIA

belarretan@belarretan.com

644 449 988

Web orrialdea

Club Txindoki

DONOSTIA

clubtxindoki@gmail.com

943 457 116

Web orrialdea

Gure Enea

DONOSTIA

gureenea1@gmail.com

943 451 110

Web orrialdea

Haraino Astialdi taldea

DONOSTIA

haraino@gmail.com

638 126 566

Web orrialdea

María Auxiliadora Gaztetxo Elkartea

DONOSTIA

info@gaztetxo.com

636 836 317

Web orrialdea

Izartxo Isasi

EIBAR

isasi@lasalle.es

943 202 133

Web orrialdea

Atxutxiamaika Begirale Taldea

ELGOIBAR

atxutxiamaika@elgoibarkoizarra.com

943 741 626

Web orrialdea

Alaitasuna Aisialdiko Elkartea

ERRENTERIA

alaitasunaelkartea@gmail.com

943 045 761

Web orrialdea

Sputnik-Telleri Aisialdi Elkartea

ERRENTERIA

telleri@corazonistas.com

943 511 233

Web orrialdea

Txiribitu Aisialdi Taldea

IBARRA

txiribitu_ibarra@hotmail.com

681 169 043

Web orrialdea

Betti Gotti Elkartea

IRUN

bettigotti@hotmail.com

688 690 545

Web orrialdea

Gaztedi Berria

IRUN

gaztediberria@hotmail.com

943 616 540

Web orrialdea

Txantxangorri Aisialdi Taldea

MUTRIKU

txantxangorrixak@gmail.com

679 237 784

Web orrialdea

Txurrumuski Kultur eta Astialdi Elkartea

ORIO

txurrumuski.orio@hotmail.com

666 194 368

Web orrialdea

Boveda Gazte Elkartea

PASAIA

bovedagazteelkartea@hotmail.com

610 085 954 

Web orrialdea

Kukumixo Aisialdi Taldea

SORALUZE

kukumixo@pilpilean.com

943 751 304 

Web orrialdea

Atsedena Taldea

TOLOSA

atsedena@hotmail.com

635 746 447

Web orrialdea

Bosko Anitz

URNIETA

bosko-anitz@hotmail.com

943 551 789

Web orrialdea

Gurutxurtu Aisialdi Taldea

ZARAUTZ

guru.txurtu@hotmail.com

629 952 429 

Web orrialdea

Txatxarro Gazte Elkartea

ZARAUTZ

txatxarroge@yahoo.es

943 130 060

Web orrialdea

Txipristin Aisialdi Taldea

ZARAUTZ

txipristinaisialdia@gmail.com

626 601 181

Web orrialdea